0 Giriş Yap
İade ve Değişim

İade Koşulları ve İade Prosedürü

 • Satın almış olduğunuz ürün kullanılmamış ve giyilmemiş olmalıdır.
 • Ürün orijinal kutusu hiçbir şekilde zarar görmemiş ve değiştirilmemiş olmalıdır.
 • Ürün etiketleri çıkartılmadan, ambalajı ve varsa ürün ile beraber gelen aksesuarları ile birlikte eksiksiz bir şekilde geri gönderilmelidir.
 • Bu koşullara uymayan hiçbir ürünün iadesi kabul edilmeyecektir. İade şartlarına uymayan ürünün geri gönderiminde kargo ücreti tarafınıza yansıtılacaktır.
 • Belirtilen koşullar teyit edildikten sonra gönderilen faturadaki gerekli bölümleri doldurarak iade işlemini başlatabilirsiniz. Gönderim yaparken anlaşmalı olduğumuz UPS kargo ile 8A261W koduyla birlikte gönderim yaparsanız kargo bedeli tarafımızdan karşılanacaktır. Kargonuz ile ilgili tüm sorularınız için 0850 255 00 66 nolu numaradan UPS müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.
 • Faturanızı kaybettiğiniz durumda, internet alışverişinizi veya bayiliğimizde bulunan mağazalarımızdan alışveriş yaptığınızı kanıtlayacak bir belgeniz olduğu sürece (kredi kartı ekstresi, sipariş onayı) iade ve değişim işlemleri uygulanabilecektir. İade ve değişim işlemleri faturasız veya alışveriş yaptığınızı kanıtlayacak bir belge olmadan yapılamamaktadır.

İade ve Değişim Süresi

Sitemizden aldığınız ürünleri siparişiniz elinize ulaştıktan sonraki 14 gün içerisinde değişim
veya iade işlemini yapabilirsiniz.


İade İşlemi Geri Ödeme Süreci
İade işlemlerinden sonra geri ödemeler bankanıza bağlı olarak maksimum 14 iş günü
içerisinde yapılmaktadır.


Değişim Koşulları ve Değişim Prosedürü

 • Satın almış olduğunuz ürün kullanılmamış ve giyilmemiş olmalıdır.
 • Ürün orijinal kutusu hiçbir şekilde zarar görmemiş ve değiştirilmemiş olmalıdır.
 • Ürün etiketleri çıkartılmadan, ambalajı ve varsa ürün ile beraber gelen aksesuarları ile birlikte eksiksiz bir şekilde geri gönderilmelidir.
 • Bu koşullara uymayan hiçbir ürünün değişimi kabul edilmeyecektir. Firmamız tek seferlik değişim ücretini karşılamaktadır. Birden fazla yapılan ve değişim şartlarına uymayan ürünün geri gönderiminde kargo ücreti tarafınıza yansıtılacaktır.
 • Belirtilen koşullar teyit edildikten sonra değişim işleminizi 2 farklı yol ile yapabilirsiniz:
 1.  Gönderilen faturadaki gerekli bölümleri doldurarak değişim yapmak istediğiniz ürünü ve bedenini yazarak değişim işlemini başlatabilirsiniz. Gönderim yaparken anlaşmalı olduğumuz UPS kargo ile 8A261W koduyla birlikte gönderim yaparsanız kargo bedeli tarafımızdan karşılanacaktır. Kargonuz ile ilgili tüm sorularınız için 0850 255 00 66 nolu numaradan UPS müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.
 2. Online Mağaza’mızdan aldığınız ürünlerin değişim işlemlerini tüm mağazalarımızdan yapabilirsiniz.
 •  Faturanızı kaybettiğiniz durumda, internet alışverişinizi veya bayiliğimizde bulunan mağazalarımızdan alışveriş yaptığınızı kanıtlayacak bir belgeniz olduğu sürece (kredi kartı ekstresi, sipariş onayı) iade ve değişim işlemleri uygulanabilecektir. İade ve değişim işlemleri faturasız veya alışveriş yaptığınızı kanıtlayacak bir belge olmadan yapılamamaktadır.

 

Sportinn E-Bülten'e Kayıt Ol
Yeni kampanyalar veya lansman ürünlerinden haberdar olmak için;
okuyup anladım ve Sportinn’den e-posta yoluyla kişiselleştirilmiş ticari bilgiler almayı kabul ediyorum.