0 Giriş Yap
Sipariş ve Ödeme

SİPARİŞ


Sportinn.com.tr’de Alışveriş


Sportinn.com.tr Online Mağaza’mızdan alışveriş yapabilmek için sitemize üye olduktan sonra seçtiğiniz ürünün/lerin size uygun olan bedenine tıklayarak ürününüzü sepetinize ekleyebilirsiniz. Alışverişinizi tamamlamaya karar verdiğinizde, ödeme adımlarını takip ederek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Online Mağaza’mızdan Türkiye’nin her yerinden güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.


Sipariş Takibi

Siparişiniz hazırlanıp kargoya teslim edildikten sonra tarafınıza bir e-mail gönderilmektedir. İlgili e-mail’de siparişinizin kargo takip numarası bulunur. UPS / Yurtiçi kargo firması takip numarasından UPS Türkiye / https://www.yurticikargo.com/tr sitesine girerek kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz. Eğer bu adımlara rağmen kargonuzun nerede olduğunu takip edemiyorsanız, UPS kargo şirketinin müşteri temsilcisini ( 0850 255 00 66  ) , Yurtiçi kargo şirketinin müşteri temsilcisi arayarak (444 99 99 ) kargo takip numaranızı belirttiğiniz takdirde kargonuzun son durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş İptali

Siparişinize ait paket için kargo takip numarası oluşturulmuş ya da paket kargo firmasına teslim edilmiş ise sipariş iptali yapılmamaktadır. Henüz kargoya teslim edilmemiş siparişlerinizi Müşteri Hizmetleri (0850 283 52 19) numaramızdan bize ulaşarak iptal edebilirsiniz.

Sipariş Tedariği

Siparişiniz tamamlandıktan sonra stok kontrolünün yapılmasıyla birlikte tarafınıza siparişin onaylandığına dair bir e-mail gönderilecektir. Sportinn stok kontrolü sağlanana kadar sipariş iptali hakkını gizli tutmaktadır.

 

ÖDEME ve GÜVENLİK


Sportinn.com.tr’de Güvenli Alışveriş


Online Mağaza’mız üst düzey güvenlikli alışveriş imkanı sunmaktadır. Ödeme yaparken kredi kartına ait bilgiler 256 bit SSL kullanılarak şifrelenip, otomatik olarak ödeme işlemlerinin yapıldığı bankaya ulaşmaktadır. Bu işlem sırasında bilgiler sadece bankaya gönderilmekte, Sportinn tarafından saklanmamaktadır.

Ödeme Seçenekleri


Ödeme seçeneklerimiz kredi kartı, havale ve Garanti Pay şeklindedir. Havale ödemesini tarafımıza para transferi yaparak tamamlayabilirsiniz. Ödeme dekontunuz teyit edildikten sonra alışverişiniz tamamlanacaktır.


Alışverişlerde Taksit İmkanı 

Alışverişlerinizde anlaşmalı bankalarımıza (Yapı Kredi, Finansbank, Denizbank, Garanti, Ziraat Bankası ve İş Bankası) vade farksız 3 taksit imkanı sunulmaktadır. Kredi kartı bilgilerinizi sistemimize girmenizle birlikte taksit seçenekleri otomatik olarak karşınıza çıkacaktır.

Sportinn E-Bülten'e Kayıt Ol
Yeni kampanyalar veya lansman ürünlerinden haberdar olmak için;
okuyup anladım ve Sportinn’den e-posta yoluyla kişiselleştirilmiş ticari bilgiler almayı kabul ediyorum.