0 Giriş Yap
Kargo ve Teslimat

KARGO ve TESLİMAT


Sipariş Teslim Süresi
Siparişiniz bize ulaştıktan sonra 24 saat içerisinde UPS kargoya teslim edilmektedir. Saat 12’den önce sipariş verirseniz paketiniz, aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir. Saat 12’den sonra verilen siparişlerde paket ertesi iş gününde kargoya teslim edilir. Cuma günü öğleden sonra sipariş verirseniz, siparişiniz kargoya sonraki ilk iş gününde verilecektir. Bu durumun sebebi kargo firmalarının hafta sonları çalışmamasından kaynaklanmaktadır. Kargoların taşıma ve dağıtım süreleri 1-3 iş günü arasında değişmektedir.


Satın Alınan Ürünlerde Kargo Ücreti
150 TL ve üzeri yapılan alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. Ancak 150 TL altındaki siparişleriniz için 15 TL kargo ücreti faturanıza eklenir.


Kargo Takibi
Sipariş takibinizi yapabilmek için alışverişinizi tamamladıktan sonra size gelen e-postadaki UPS firması kargo takip numarasından https://www.ups.com.tr/gonderi_takip.aspx sitesine girerek siparişinizin durumunu öğrenebilirsiniz. Eğer bu adımlara rağmen siparişinizin nerede olduğunu takip edemiyorsanız, UPS kargo şirketinin müşteri temsilcisini arayarak online sipariş numarasını belirttiğiniz taktirde kargonuzun son durumunu öğrenebilirsiniz.

Sportinn E-Bülten'e Kayıt Ol
Yeni kampanyalar veya lansman ürünlerinden haberdar olmak için;
okuyup anladım ve Sportinn’den e-posta yoluyla kişiselleştirilmiş ticari bilgiler almayı kabul ediyorum.