Air Max 10. Yılına Özel Air Max Modelleri Neler?

Air Max 10. Yılına Özel Air Max Modelleri Neler?

Air Max 10. Yılına Özel Air Max Modelleri Neler?

Nike, Air teknolojisinin geleceği Air Max DN modelini piyasaya sürerek Air Max Day'in 10. yıldönümünü kutluyor. Buna göre Nike Air Max DN All Night renk grubu ve ek renk grupları, Air Max Day 2024 kapsamında 26 Mart'ta duyurulacak.

Sezonun Öne Çıkan Modeli Air Max DN

Peki ama nedir bu Nike Air Max DN?

Air Max DN, daha önce gördüğünüz veya hissettiğiniz hiçbir şeye benzemeyen Air teknolojisini sunuyor. Topuktan ayağa daha dinamik bir geçiş yaratmayı amaçlayan yeni nesil yenilik Dynamic Air, ilk kez bir ayakkabıda yer alıyor. O ayrıca, Nike'ın 30 yıl önce tanıttığı yeni nesil cesur ve şık ayakkabı yastıklamasını da temsil ediyor. Böylece gözden geçirilmiş bir platforma sahip olup gelecekteki yeniliklerin önünü açıyor.

Bahsi geçen Dynamic Air, topukta daha yüksek basınç (15 psi) ve ön ayakta daha düşük basınç (5 psi) sağlayacak şekilde kalibre edilmiş iki basınç odasından oluşan ve her birine iki hortumla üflenen bir hava ünitesi tarafından çalıştırılır. Siz hareket ettikçe hava her odadaki boruların arasından serbestçe akar. Bu düzenleme, havanın basınca tepki vermesini sağlayarak her adımda yumuşak bir his yaratır. Yalnızca pratik değil, aynı zamanda etkileşimlidir.

Air Max DN Özellikleri

Özel ünitesi her adımda vücudunuzdaki strese tepki verir ve ayağınızla gerçek zamanlı etkileşime girerek hareketlerinizle birlikte hareket eder. Air Max'in kendine özgü tepki verme yeteneğinde önemli bir gelişmeyi temsil eden, gerçeküstü yeni bir taban hissi sunar. Yumuşak ve esnek yapısı gün boyu hareket etmenizi sağlar.

Nike ekibi, ayakkabılarının yalnızca çığır açan teknolojiye sahip olması değil, aynı zamanda iyi görünmesi de gerektiğini de biliyordu. Ayırt edici ve çok yönlü tasarımıyla Air Max Dn gardıropların vazgeçilmezi haline gelecek ve birden fazla kesim ve çeşitli renklerle eşleştirilebilecek. Bu nedenle Nike, aklınızdaki herhangi bir kıyafetle eşleşecek benzersiz bir kombinasyon bulabileceğinizden emin olmak için birden fazla renk seçeneği sunmayı planlıyor.

Başka Hangi Air Max Modelleri Var?

Bayılacağınız Nike Air Max, Air Max 90 ve Nike Air Max Plus gibi Nike Air Max modelleri, yastıklamalı alçak panelleriyle sportif stili en şık haliyle sergiliyor. Ayrıca bu modeller, sportif bir görünüm için geleneksel tasarım öğelerini dayanıklı dikişli yüzeylerle birleştirir. Yeni modellerde yer alan dil logosu geçmişle bağını güçlendirir ve orijinal renk şemasına sadık kalarak nostaljik havayı korur.

 

Şehir enerjisini her daim yansıtan sportif moda dünyasını en sağlam malzemelerle ve işlemeli Swoosh amblemiyle birleştirerek Air Max serisi her daim öne çıkıyor ancak bu estetik unsurların çok ötesine geçiyor. Doksanların jogging modası, insan vücuduna odaklanan tasarımcıların olağanüstü konforu muhteşem yetenekle nasıl birleştirebileceğini başarıyla gösteren birçok modele ilham kaynağı oldu ve işte bu harika seriyi yarattı.

Kısacası modeli ne olursa olsun Air Max DN gibi tüm Nike Air Max modelleri, her alanda olağanüstü performans sağlayan yenilikçi ve karmaşık tasarımlarıyla bizi her zaman şaşırtmaya devam ediyor. Bu modeller geçmişin sokak ikonlarından ve sporculardan ilham alıyor. Gün boyu süren hafiflik konforu için en iyi tercihler arasında yer alan bu modeller, harekete en üst düzeyde olanak sağlıyor. İşte Sportinn'de onları size hızla ulaştırıyor!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.