Babalar Günü Hediye Önerileri

Babalar Günü Hediye Önerileri

Babalar Günü Hediye Önerileri

Her yıl haziran ayının üçüncü pazar günü kutlanan Babalar Günü bu sene 19 Haziran’a denk geliyor. Babanıza en çok yakışacak hediyeyi almak için hala vaktiniz var. Henüz aklınızda bir hediye yoksa önerilerimize göz atabilir ve beğendiğiniz alternatifi alabilirsiniz.

Sportif Babalara Özel

Babanız spor yapmaktan hoşlanan biriyse ona ilgilendiği spor dalına özel bir hediye seçebilirsiniz. Erkek spor giyim koleksiyonları çok farklı ürünler içerir. Spor ayakkabı, tişört, şort gibi ürünler arasından seçim yapabilirsiniz. Nike erkek spor giyim ürünlerinin içinde tam da babanıza göre güzel bir hediye bulabilirsiniz.

Örneğin, koşmayı seven bir babaya alınabilecek en kullanışlı hediyelerden biri Nike Air Zoom Pegasus modeli olabilir. Nike’ın tüm zamanların en çok satan koşu ayakkabısı modelinin tabanları Air Zoom teknolojisiyle donatılmıştır. Tasarımda hedeflenen ayakkabıya yarı havada hissi vermektir. Babanıza koşarken performans desteği sağlayacak ve çevikliğini arttıracak bu ayakkabıyı hediye edebilirsiniz. Koşarken attığı her adımda ayakkabının konforunu hissedecektir.

Eğer yeterince spor ayakkabısı varsa, Nike’ın Tech Fleece serisinden bir ürün de babanızın hoşuna gidecektir. Nike Tech Fleece serisinde yer alan ürünlerin kumaşları özeldir. Premium nitelikte dokunan kumaşlar üstte çok iyi durur. Şık Tech Fleece serisinden bir ürünle babanızın spor stilini öne çıkarmasını sağlayabilirsiniz. Tech Fleece nefes alan, ısı yalıtımlı, yumuşak ve karakteristik bir kumaştır. Bu özel nitelikli kumaştan üretilen Nike ürünleri arasında şortlar, sweatshirtler ve eşofman altları yer alır. Babanızın tarzına en çok uyan renkleri tercih ederek seçtiğiniz hediyeyi diğer giysileriyle kolayca eşleştirmesini sağlayabilirsiniz.

Nike Sneaker Modelleri

Babanıza performans odaklı bir ürün yerine her gün kullanacağı bir ayakkabı hediye etmeyi planlıyorsanız Nike sneaker modellerine bakabilirsiniz. Bu modellerden popülerliğini her dönem koruyan ikonik Nike Air Force serisini ya da renkli Nike Air Max 90 serisini düşünebilirsiniz.

Air Force 1, Nike’ın en çok satan modellerinden biridir. Farklı tasarım detaylarıyla öne çıkan modelin tabanları air teknolojisine sahiptir. Retro dokunuşlu delikli saya ve Notre Dame’dan esinlenen tırtıklı taban ayakkabının kendine özgü tasarım detaylarıdır. Air Force 1 serisinde farklı bilek boyları ve renk alternatifleri mevcuttur. Beyaz, Air Force 1’ın çıkış rengidir ve aynı zamanda modelin en popüler rengidir. Birçok stili şık bir şekilde tamamlayan bir çift beyaz Air Force 1 güzel bir Babalar Günü hediyesi olacaktır. Babanızın beyaz ayakkabıları varsa, diğer Air Force renklerine bakabilirsiniz.

Eğer babanız daha renkli giyinmeyi seviyorsa ona daha hareketli tasarım detaylarına sahip Nike Air Max 90 serisinden bir model alabilirsiniz. Düz renklerin yanında farklı renk geçişlerine sahip modeller mevcuttur ve bunlardan biri babanızı mutlu edecektir. Günlük hayatta rahatlık sağlayan bu model, çarpıcı tasarım detaylarıyla spor stilleri öne çıkarır. Babanızın renkli giyim tarzına en iyi uyum sağlayacak modeli seçerek ona hareketli bir Babalar Günü hediyesi sunabilirsiniz.

Diğer Hediye Fikirleri

Bağları kuvvetli olan geniş ailelerde aile içindeki tüm babalara hediye seçilir. Eğer sizin aile yapınız da bu şekildeyse seçmeniz gereken birden fazla hediye var demektir. Bu durumda seçeneklerinizi genişletmekte fayda vardır.

Babalar Günü yaz mevsimine denk geldiği için Nike erkek spor giyim ürünleri arasından birçok farklı ürün seçebilirsiniz. Güzel bir şort ya da renkli ve eğlenceli bir tişört iyi bir hediye olacaktır. Hediye almayı planladığınız kişinin hobilerine özel seçimler yapabilir ya da sezon renklerinden bir ürün tercih edebilirsiniz. Nike’ın zengin spor giyim koleksiyonunda hoşunuza gidebilecek birçok modele ek olarak çanta veya şapka gibi kullanışlı aksesuarlardan da düşünebilirsiniz.  

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.