Tatum 2 Basketbol Ayakkabısı Yeni Özellikleri

Tatum 2 Basketbol Ayakkabısı Yeni Özellikleri

Tatum 2 Basketbol Ayakkabısı Yeni Özellikleri

Bilinen ismiyle Jayson Tatum, tam ismiyle Jason Christopher Tatum, Boston Celtics'te oynayan Amerikalı profesyonel basketbol oyuncusudur ve Nike’ın işbirliği yaptığı yıldızlardan sadece bir tanesidir. Bu işbirliğinden doğan harika ürünler ise Nike’ın sevilen ürünleri arasında yer almaktadır. Şimdi de bir başka ürün, yani erkek basketbol ayakkabısı modellerinden biri olan Tatum 2 modeli tüm şıklığı ve pratiğiyle beğeninizi kazanmaya hazır!

Hiçbir şey son ana kadar bitmez: Tatum 2 ile oyundaki sonsuz enerjiyi yansıtın. Ayakların hafif kalması için daha az ağır kauçuk kullanıldı. Tam boy Nike Air Strobel birimi ani yön değişikliklerini desteklerken sabit çerçeve ve destekleyici köpük ayağınıza kalıplanarak güvenli bir uyum sağlar. Yanal hareket ayakkabıda bir miktar esneklik gerektirir. Ayrıca destekleyici Phylon çerçeve ve topuktaki esnek plastik parça, hareket etmenize yardımcı olur. Ayağınızdaki önemli baskı noktalarına stratejik olarak yerleştirilmiş köpük ve kumaş bölmeler, potaya doğru koşarken rahatlık sağlar ve  doğru düzeyde destek sağlar.

Dış tabandaki kauçuk miktarı azaltılarak ve tek katmanlı file üst kısım kullanılarak Jordan serisindeki en hafif ayakkabı yaratıldı. Bu özelliğin tam boy Nike Air Strobel birimiyle birleştirilmesi, enerji geri dönüşümü sağlayan bir ayakkabı yaratır; zira basketbolda hareket çok önemlidir. Hızlı ataklar, savunma ve potanın altına girme tamamen harekete dayalıdır. Bu pivot noktaları ve topuktan ayağa geçişler destek gerektirir. Kauçuk dış taban, özel yapılı zeminle temas eden köpük ile birleşince sahada hızlı reaksiyon ve tutuş sağlar.

Yani o hem iyi bir basketbol oyuncusu olmanıza hem de son derece çık görünmenize yardımcı olur.

Jayson Tatum & Nike İşbirliği

İşte tüm bu özellikler yepyeni Tatum 2’yi denemeniz için muhteşem bir fikir. Bu ayakkabının duyurulduğu dönemde Tatum’un “İşime ve zanaatıma tutkuyla bağlıyım. Bununla birlikte anneme, çocuğuma, beni destekleyenlere, bana inanan ve seven herkese karşı bir görevim olduğunun da bilincindeyim. Annemin ve oğlumun her şekilde benden memnun kalacağını bilmeme rağmen, onlar beni olabileceğim en iyi insan ve sporcu olmak için çabalama konusunda motive ediyorlar. Amacım oğlumun gurur duyacağı biri olmak... Bunu başarıyorum ve bu ayakkabı da bunun önemli bir kanıtı ama iş henüz bitmedi,” şeklindeki açıklaması da işte tüm bu tutkunun ayakkabının tasarımında ve konforunda nasıl ortaya çıktığını şahsen görmeniz açısından artık mümkün!

Tatum Basketbol Ayakkabıları Sportinn’de

Daha önceki Jordan basketbol ayakkabısı ve Tatum ürünlerinden ayrıca Tatum 1 modeli de son derece tutulmuştur. Bu ayakkabıyı karakterize eden teknik özelliklerin yanı sıra şaşırtıcı tasarım detayları da mevcuttur. Bu modelde yıllar öncekine benzer bir açık Air kullanılır. Ayrıca Jordan diğer Nike ve Jordan modellerinden farklı çizgilere sahip olan model, göz alıcı detaylara sahiptir. Tasarımda, oyuncunun adının baş harflerinden oluşturulan ve oğlu Deuce ile ilgili detayların yer aldığı bir logo yer alıyor. Dilin iç kısmında Deuce'nin adı yazılıdır. Jason, oğlunun en sevdiği yerlerden birinin hayvanat bahçesi olduğunu söyledi. Jordan Tatum'un Hayvanat Bahçesi modeli, Jason'ın oğlunun en sevdiği yerlerden ilham aldı.

Kısacası eski ya da yeni fark etmez: Tatum modelleri mükemmel görünümleri ve hikayeleri ile hem göç dolduruyor hem de sahada tüm yeteneklerinizi konforlu ve pratik bir şekilde ortaya koymanıza yardım ediyor. Sportinn de bu keyfi katlamanız için uygun fiyatlar, sürpriz indirimler, hızlı ve güvenilir bir alışveriş deneyimi sunuyor. Kısacası artık favori Tatum basketbol ayakkabısı modelinizi seçip sahaların tozunu attırmaya hazırsınız!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.